College Beemster bezoekt de school en schaaft krul

 In Geen categorie

Op 23 april brengt het college van B&W van de gemeente Beemster een werkbezoek aan onze school. In 2 uur tijd krijgen zij een impressie van onze locatie, gebouwen, erf en machines. Het werkbezoek is een oriënterend bezoek dat past in het beleid waartoe de gemeente een aanzet wil geven, mede in het kader van de toekomstige fusie met de gemeente Purmerend.

Na alle informatie over het bedrijf kreeg het college de kans de handen te laten denken bij het schaven van de langste krul, wat moeilijker is dan het lijkt.

De school heeft ideeën voor de toekomst en het bezoek geeft zo veel vertrouwen, dat wij die verder gaan uitwerken.

Recommended Posts

Leave a Comment

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.